Kim jest Dj na weselu?

W dzisiejszym odcinku Między nami Helionami porozmawiamy sobie o tym kim tak naprawdę jest Dj na weselu i za co odpowiada podczas wesela oprócz oczywiście muzyki. Wodzirej Michał zapytał również Dj Piotrka o to jaka muzyka na wesele jest według niego najlepsza oraz jak układa bloki muzyczne aby goście podczas wesela dobrze się bawili. Piotrek opowiedział również czy według niego można zagrać wesele bez disco polo i jakie ogólnie jest jego podejście do grania właśnie muzyki disco polo. Dowiecie się również na czym polega miksowanie teledysków podczas naszych imprez a na koniec powiemy Wam jakie cechy powinien posiadać dobry dj weselny

Rola Wodzireja na Weselu - Czyli jak wygląda wesele z Wodzirejem

Wodzirej na wesele - Jak wygląda, za co odpowiada i jaka jest jego rola podczas wesela? 
Rola wodzireja na weselu to tak naprawdę rola animatora, konferansjera oraz przede wszystkim koordynatora całej imprezy imprezy. Wodzirej odpowiada zarówno za to jak bawią się goście podczas wesela oraz za prowadzenie zabaw weselnych i animacji tanecznych ale także za jego przebieg czyli przygotowanie wraz z Para Młoda scenariusza całej imprezy weselnej czyli głównie harmonogramu wesela aby już w trakcie wesela wodzirej mógł zadbać o to aby wszystko szlo sprawnie według wcześniej ustalonego planuj przyjęcia weselnego i aby Para Młoda mogła być gośćmi na swoim weselu.
Z owego filmu dowiesz się jak podczas Wesela z Helionami wyglądają oczepiny, zabawy oczepinowe, animacje taneczne czyli nasze taneczne karaoke, biesiada za stołami a także wszystkie stałe elementy takie jak np. toasty. Dowiesz się również jak wygląda wodzirej w HMG i czy jest on ubrany we frak podobnie jak Jerzy Stuhr w filmie wodzirej:)

Bądź z Nami na co dzień

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861  michal@helionmusicgroup.pl

design by: Paweł Król
Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM